CZ / EN

Výcviky pro profesionály

EASE – Evropská akademie somatického vzdělání nabízí tyto certifikované výcviky pro laiky i profesionály:

 

Škola celostní smyslné masáže CORE TOUCH®

V roce 2005 sestavili Denisa Palečková a Richard Vojík unikátní celostní smyslnou masáž, která se rychle díky jejich kurzům pod názvem tantrická masáž rozšířila po celé ČR a v zahraničí. Masáž má mimořádné účinky s přesahem do všech dalších oblastí života. V krátkém čase dokáže probudit životní sílu, lásku a radost. Je vhodná i pro zvýšení citlivosti a léčení. V současnosti ji pod názvem CORE TOUCH masáž vyučujeme na desetidenním transformačním výcviku CORE TOUCH® I.

 

 

 

CORE TOUCH® II

Pokročilý výcvik, druhý level výcviku CORE TOUCH® I  pro ty, co chtějí pomáhat ostatním lidem v oblasti sexuality a partnerství. Skrze probouzení těla a vnímání toho, co opravdu cítí, mohou odplynout všechny nepotřebné nánosy emocí a neprojevené bolesti. To je napětí v těle i duši, které vzniklo na základě různých zranění a traumat z vnějšího i vnitřního světa. Skrze jejich citlivé uvolňování se objevuje to, co bylo po dlouhou dobu skryto: zářivá podstata každého z nás.

Jedním z mocných nástrojů je přímá práce s tělem a sexualitou formou dechu, doteku, pohybu. Rozprouděná sexuální síla – naše životní energie – pomáhá odplavit vše zbytečné a vstoupit plně do své síly, radosti a vědomí svého potenciálu. Skrze tuto práci si člověk všimne, jak se rozšířily hranice jeho/ jejích možností. Ve svém životě vnímá mnohem více stability a spontánní radosti.

 

 

 

 

Vaginální mapování

Takzvané vaginální mapování představuje účinnou techniku pro zvýšení citlivosti a rozpouštění traumat a zranění. Metoda vědomé láskyplné intimní masáže tak umožňuje prožívat více potěšení a vede ke šťastnějšímu a naplněnému životu. Více informací o technice vaginálního mapování na www.vaginalnimapovani.cz Pro více informací o kurzu vaginálního mapování klikněte zde.

 

Léčení jizev

Jizvy je možné léčit, a tím navracet do těla životní vitalitu, radost a potěšení. Lidé, kteří léčením jizev prošli, jsou překvapeni, kolik mají po absolvování procedury najednou energie! Jizvy léčíme jemnější i silnější masáží (podle typu a stáří jizvy) ricínovým olejem. Přírodní ricínový olej pomáhá rozpouštět zjizvenou tkáň. Díky specifické masáži jizvy se tato postupně zmenšuje, a spolu s ní i necitlivost zjizvené tkáně. Tento efekt není jen lokální – v místě jizvy –, ale ovlivňuje prožívání celého těla i psychiku. Léčení jizev můžete absolvovat během víkendového semináře, více informací zde.

 

Kontakty:

email: info@denisapaleckova.cz

tel.:+420 774 776 688 v případě nepřítomnosti prosíme o SMS

sídlo: EASE – European akademy of somatic education, Velehradská 10, Praha 3

Začněte měnit svůj život k lepšímu již dnes

Objednejte se ke konzultaci nebo sdělte svůj dotaz na info@denisapaleckova.cz