CZ / EN

Co je EASE

EASE – Evropská akademie somatického vzdělání

 

EASE nabízí účinné metody vedoucí ke zlepšení prožívání vlastního těla, a tím ke zvýšení vitality, zdraví, životní energie a ke štastnějšímu a naplňenému životu. EASE nabízí somatické neboli na těle založené vzdělání pro laiky i profesionály, a to zejména v Celostní smyslné neboli tantrické masáži a v Core Touch EASE.

EASE byla založena v roce 2012 Mgr. Denisou Palečkovou CSB a Ing. Richardem Vojíkem CSB jako reakce na potřebu trhu zajistit kvalitní vzdělání a certifikaci odborníků v oblasti celostní smyslné masáže a pokročilých výcviků práce s tělem.

 

 
 

EASE nabízí tyto certifikované  výcviky:

 

Škola celostní smyslné neboli tantrické masáže

V roce 2005 sestavili Denisa Palečková a Richard Vojík unikátní celostní smyslnou masáž, která se rychle díky jejich kurzům pod názvem tantrická masáž rozšířila po celé ČR a v zahraničí. Masáž má mimořádné účinky s přesahem do všech dalších oblastí života. V krátkém čase dokáže probudit životní sílu, lásku a radost. Je vhodná i pro zvýšení citlivosti a léčení. Dvakrát ročně pořádáme Profesionální 10denní výcvik Celostní smyslné masáže. Více na www.denisaarichard.cz

 

Core Touch EASE

"Core Touch" = dotknout se podstaty, dotknout se jádra problému.

Pokročilý výcvik pro ty, co chtějí pomáhat ostatním lidem v oblasti sexuality a partnerství.

Skrze probouzení těla a vnímání toho, co opravdu cítí, mohou odplynout všechny nepotřebné nánosy emocí a neprojevené bolesti. To je napětí v těle i duši, které vzniklo na základě různých zranění a traumat z vnějšího i vnitřního světa. Skrze jejich citlivé uvolňování se objevuje to, co bylo po dlouhou dobu skryto: zářivá podstata každého z nás.

Jedním z mocných nástrojů je přímá práce s tělem a sexualitou formou dechu, doteku, pohybu. Rozprouděná sexuální síla – naše životní energie – pomáhá odplavit vše zbytečné a vstoupit plně do své síly, radosti a vědomí svého potenciálu. Skrze tuto práci si člověk všimne, jak se rozšířily hranice jeho/ jejích možností. Ve svém životě vnímá mnohem více stability a spontánní radosti.

Více informací na www.coretouch.cz

Aktuální termín kurzu: http://www.denisaarichard.cz/core-touch-2018/

 

Vaginální mapování

Takzvané vaginální mapování představuje účinnou techniku pro zvýšení citlivosti a rozpouštění traumat a zranění. Metoda vědomé láskyplné intimní masáže tak umožňuje prožívat více potěšení a vede ke šťastnějšímu a naplněnému životu. Více informací a uzdravující programy pro ženy na www.vaginalnimapovani.cz

Seminář POTĚŠENÍ A LÉČENÍ: VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ je určen pro ženy (a muže), kteří touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém životě.

Vaginální mapování - revoluční dotyková technika:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=vOR3mTKPWuI
http://www.denisaarichard.cz/vaginalni-mapovani-navrat-k-sobe/

 

Centrum EASE

EASE sídlí na adrese Velehradská 10, Praha 3 Vinohrady. Zde je možné získat informace o nabízených výcvicích a také přímo vyzkoušet  a zažít celostní smyslnou masáž nebo sezení Sexological Bodywork. Tato  sezení jsou poskytována prostřednictvím masážní studia Tantra SPA sídlícího na stejné adrese.Termín návštrěvy si prosím domluvte na info@tantraspa.cz nebo na +420 777 858 864. Nabídku masáží  naleznete na www.tantraspa.cz

 

Žijeme příliš v hlavě

Většina lidí v dnešní době je až příliš zaměstnaná svými myšlenkami a přestavami. Žijeme ve svých očekáváních a obavách, vzpomínkách na minulost a plánováním budoucnosti. To způsobuje  odtržení od prožívání vlastního těla, které je základem naší vitality a radosti.  EASE nabízí metody vedoucí k vrácení pozornosti do těla, zlepšení jeho  prožívání a tím ke zvýšení životní energie, intuice, pocitům naplnění a štestí.

Kontakty:

email: info@tantraspa.cz

tel.:+420 774 776 688 v případě nepřítomnosti prosíme o SMS – zavoláme Vám

sídlo: EASE – European Akademy of Somatic Education, Velehradská 10, Praha 3

 

Představitelé:

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB & Richard Vojík, CSB

Zakladatelé a hlavní lektoři Sexuologické práce s tělem v ČR.

D&R_2013_52Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu.
Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benifity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD k legendárnímu rituálu celostní smyslné masáže Umění doteku.