CZ / EN

Daj si zmapovať vagínu..

Aj keď sa niekedy správame k svojmu telu, akoby nám azda ani nepatrilo, zapíše sa doň všetko, čo sa nám stane. Aj do našej vagíny. Vedela si, že sa dá zmapovať?

Ženy, ktoré prežívajú vaginálny orgazmus, sú fyzicky a psychicky zdravšie než tie, ktoré prežívajú „len“ klitorisový. Vaginálny orgazmus vedie k väčšej spokojnosti a oveľa častejšie ho dosahujú ženy, ktoré majú rady svoju vagínu.

Číst dále

Sexuální vyhoření v partnerství neexistuje. Proč tedy mizí vášeň?

Častým zabijákem sexu v dlouhodobém vztahu bývá rutina a nepřítomnost, když jsme s partnerem. Z toho pak pramení určitá otupělost a lenost situaci měnit a poznávat nové. Dalším důvodem bývají duševní zranění, ke kterým v průběhu vztahu také dochází.

Číst dále

Jak rozvíjet lásku i vášeň v dlouhodobém vztahu?

Všichni jsme byli odchováni na pohádkách a mnohokrát slyšeli, že jakmile se vzali, žili spolu šťastně až do smrti. Co přišlo po svatbě, to bylo tak nějak samo sebou. Štěstí garantováno. Stačilo najít toho pravého či tu pravou a překonat překážky k tomu, aby mohli být spolu.

Číst dále

Kéž by umění tantry ovládal každý muž

Kdyby vám někdo nabídl, že můžete absolvovat Tantra masáž, šla byste? Ne? Možná máte jisté předsudky, které kolem smyslného rituálu kolují, rozumím, i já je měla. Já však odhodila svou zaujatost a na tantru vyrazila. Můžu říct, že to byl zážitek, který slovy jde jen těžko popsat.

Číst dále

Sex po porodu?!

Pro převažující část novopoečených rodičů je docela přirozené, že na sex do značné či úplné míry rezignují. Mohou se na tom podílet nejen poporodní zranění ženy a její psychický stav. Svou roli hraje i zaneprázdnění rodičů a únava. A v neposlední řadě i to, že pozornost nezřídka patří dětem i během večerů, nocí a rán.

Číst dále

Rozhovor s Denisou Říhou Palečkovou: mou vášní je učit lidi o sexu

Jak se od studia sociologie dostat ke kurzům pro páry, práci s tělem a celostní smyslné masáži? To a mnohem více se dozvíte v následujícím rozhovoru s Denisou Říhou Palečkovou, v rámci nového projektu Cyklické ženy®, nazvaného Cesty vášně.

Číst dále