CZ / EN

DVD

EASE – Evropská akademie somatického vzdělání

 

EASE nabízí účinné metody vedoucí ke zlepšení prožívání vlastního těla, a tím ke zvýšení vitality, zdraví, životní energie a ke šťastnějšímu a naplněnému životu. EASE nabízí somatické neboli na těle založené vzdělání pro laiky i profesionály, a to zejména v Celostní smyslné masáži Core Touch®.

EASE byla založena v roce 2012 Mgr. Denisou Palečkovou a Ing. Richardem Vojíkem jako reakce na potřebu trhu zajistit kvalitní vzdělání a certifikaci odborníků v oblasti celostní smyslné masáže a pokročilých výcviků práce s tělem.

 

 
 

EASE nabízí tyto certifikované výcviky:

 

Škola celostní smyslné masáže Core Touch®

V roce 2005 sestavili Denisa Palečková a Richard Vojík unikátní celostní smyslnou masáž, která se rychle díky jejich kurzům pod názvem tantrická masáž rozšířila po celé ČR a v zahraničí. Masáž má mimořádné účinky s přesahem do všech dalších oblastí života. V krátkém čase dokáže probudit životní sílu, lásku a radost. Je vhodná i pro zvýšení citlivosti a léčení. V současnosti ji pod názvem CORE TOUCH masáž vyučujeme na desetidenním transformačním výcviku CORE TOUCH I.

 

Core Touch® II

"Core Touch" = dotknout se podstaty, dotknout se jádra problému.

Pokročilý výcvik pro ty, co chtějí pomáhat ostatním lidem v oblasti sexuality a partnerství.

Skrze probouzení těla a vnímání toho, co opravdu cítí, mohou odplynout všechny nepotřebné nánosy emocí a neprojevené bolesti. To je napětí v těle i duši, které vzniklo na základě různých zranění a traumat z vnějšího i vnitřního světa. Skrze jejich citlivé uvolňování se objevuje to, co bylo po dlouhou dobu skryto: zářivá podstata každého z nás.

Jedním z mocných nástrojů je přímá práce s tělem a sexualitou formou dechu, doteku, pohybu. Rozprouděná sexuální síla – naše životní energie – pomáhá odplavit vše zbytečné a vstoupit plně do své síly, radosti a vědomí svého potenciálu. Skrze tuto práci si člověk všimne, jak se rozšířily hranice jeho/ jejích možností. Ve svém životě vnímá mnohem více stability a spontánní radosti.

Více informací zde.

 

Vaginální mapování

Takzvané vaginální mapování představuje účinnou techniku pro zvýšení citlivosti a rozpouštění traumat a zranění. Metoda vědomé láskyplné intimní masáže tak umožňuje prožívat více potěšení a vede ke šťastnějšímu a naplněnému životu. Více informací a uzdravující programy pro ženy na www.vaginalnimapovani.cz

Seminář POTĚŠENÍ A LÉČENÍ: VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ je určen pro ženy (a muže), kteří touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém životě.

Vaginální mapování - revoluční dotyková technika:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=vOR3mTKPWuI
http://www.denisaarichard.cz/vaginalni-mapovani-navrat-k-sobe/

 

Centrum EASE

EASE sídlí na adrese Velehradská 10, Praha 3 Vinohrady. Zde je možné získat informace o nabízených výcvicích a také přímo vyzkoušet  a zažít CORE TOUCH® nebo sezení práce s tělem. Tato sezení jsou poskytována prostřednictvím prožitkově vzdělávacího studia ARKAYA® na stejné adrese. Termín návštěvy si prosím domluvte na info@arkaya.cz nebo na +420 775 108 888. Nabídku masáží  naleznete na www.arkaya.cz

 

Žijeme příliš v hlavě

Většina lidí v dnešní době je až příliš zaměstnaná svými myšlenkami a přestavami. Žijeme ve svých očekáváních a obavách, vzpomínkách na minulost a plánováním budoucnosti. To způsobuje  odtržení od prožívání vlastního těla, které je základem naší vitality a radosti.  EASE nabízí metody vedoucí k vrácení pozornosti do těla, zlepšení jeho  prožívání a tím ke zvýšení životní energie, intuice, pocitům naplnění a štestí.

Kontakty:

email: info@arkaya.cz

tel.:+420 775 108 888 v případě nepřítomnosti prosíme o SMS – zavoláme Vám

sídlo: EASE – European Akademy of Somatic Education, Velehradská 10, Praha 3

 

Představitelé:

Mgr. Denisa Říha Palečková & Richard Vojík

Zakladatelé a hlavní lektoři Sexuologické práce s tělem v ČR.

D&R_2013_52

Mgr. Denisa Říha Palečková a Ing. Richard Vojík přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné (tantra) masáže. Párům na víkendových kurzech Retreat pro páry ukazují, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech.

Zakladatelé Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství a profesionálního výcviku Core Touch®. Do Čech zavedli také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

Pod vedením Denisy vzniklo v roce 2019 prožitkově - vzdělávací centrum ARKAYA®  Denisa je také autorkou online programů pro páry i jednotlivce pro zlepšení života, intimity a vztahů.